EQUIP DOCENT

3 Experiencies Muntanya 2 Nibologia  (14
L'equip docent del departament de rendiment esportiu i tècnics esportius de l'institut del Centre d'Alt Rendiment está format per professors-entrenadors de motricitat humana del departament d'Educació de la Generalitat de Catalunya i per professors-entrenadors especialitzats amb les diferents modalitats esportives.
Luís Lizaso Sainz
cv_Luis_Lizaso_Sainz.jpg
Òscar Màrquez Pérez
cv Oscar Marquez Perez at Cho Oyu.JPG
Àlex Codina Trenzano
foto alex web.jpg
Fermí Marco Pérez
cv Fermi Marco.jpg

Professor d'Esports de Muntanya

fermi_marco@tecnicesportiu.com

CV resum Fermí Marco Pérez

David Ribera-Nebot
cv David RiberaNebot.png

Professor de crèdits comuns

drn@tecnicesportiu.com

CV resum David Ribera-Nebot

Ferran Sayes
cv Ferran_Sayes.jpg

Professor d'Esports de Muntanya

ferran_sayes@tecnicesportiu.com

CV resum Ferran Sayes

José Enrique Agustí
cv_JoseE_Agusti_Espi.jpg
Joan Olives Domènec
cv_Joan_Olives_Domènec.jpg

Professor d'Esports de Muntanya

joan_olives@tecnicesportiu.com

CV resum Joan Olives Domènec

Santi Checa Moreno

Professor de crèdits comuns

santicheca@tecnicesportiu.com

CV resum Santi Checa Moreno

Oriol Rodríguez Ballester
cv Oriol Rodriguez Ballester.jpg
Francesc Cugat Tomás
cv_Francesc_Cugat_Tomas.png
Xavier Baena
cv Xavier Baena.jpeg

Professor d'Esports de Muntanya

xavier_baena@tecnicesportiu.com

CV resum Xavier Baena

Javier Varela

Professor de crèdits comuns

javiervalera@tecnicesportiu.com

CV resum Javier Varela

Pere Oller Figueres
cv_Pere_Oller_Figueres_MountainSports.pn

Professor d'Esports de Muntanya

pere_oller_figueres@tecnicesportiu.com

CV resum Pere Oller Figueres

Eloi Villar Colome
cv_Eloi Villar Colome MOUNTAIN SPORTS.jp
Saül Alcaraz García
cv Saul Alcaraz Garcia MUNTANYA.png

Professor d'Esports de Muntanya

saul_alcaraz_garcia@tecnicesportiu.com

CV resum Saül Alcaraz García

Javi Gómez Rigol
cv_Javi Gomez Rigol.png
Òscar Balaguer
cv_Oscar Balaguer.jpg
Gerard Berenguer
Xavi Peco
Gerard Roca
cv_Gerard Roca.jpeg
XXXXXXX

Professor XXXXXXX

XXXXX@tecnicesportiu.com

CV resum XXXXXXXX